Депутатку Ірину Фріз хочуть бачити на посаді міністра

З’явилася неофіційна інформація про те, що на посаді міністра у справах ветеранів влада хоче бачити народного депутата Ірину Фріз.

Як інформує Insider з посиланням на свої джерела, відповідну інформацією озвучив на засіданні фракції 18 червня лідер Народного фронту Арсеній Яценюк.

“Він сказав, що у Петра Порошенка є такі наміри, і це дасть нам можливість претендувати на інші посади в уряді, якщо БПП захоче голосів під свого міністра”,- сказав співрозмовник сайту Insider.

Пізніше інформацію про наміри Порошенка запропонувати кандидатуру Фріз підтверило ще одне джерело, не пов’язане з Народним фронтом, цей співрозмовник також передбачив, що для призначення Фріз може не вистачити голосів у Раді.

Ірина Фріз є головою підкомітету з питань безпеки державних інформаційних систем комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, вона очолює постійну делегацію України у Парламентській асамблеї НАТО. Її називають людиною Петра Порошенка.

До того, як стала депутаткою Фріз була керівником Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України. Свою трудову діяльність розпочала в Криму (мистецтвознавець сучасного християнського мистецтва Кримського Республіканського Фонду «Мистецтво в ім’я Христа», Євпаторія). У грудні 2001 — жовтні 2002 — фахівець зі зв’язків з громадськістю Української асоціації імпортерів та експортерів. Жовтень 2002 — квітень 2003 — заступник директора підприємства «Інформаційний сервіс». Травень 2003 — березень 2005 — помічник народного депутата України Петра Порошенка.

Березень 2005 — серпень 2006: Ірина Фріз — помічник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, завідувач прес-сектору Служби Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Серпень 2006 — червень 2007 — помічник-консультант Петра Порошенка, народного депутата України. Травень 2008 — січень 2013 — провідний спеціаліст Апарату Ради НБУ. Вересень 2013 — червень 2014 — прес-секретар ТОВ «Інтерстарч Україна».

Ірина Фріз має дороге авто Ауді А5 – вартість понад 1 мільйон гривень.

Фото із сайту radiosvoboda

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + seven =