Віталій Кличко влаштовуватиме зустрічі з киянами у прозорому кабінеті

Головна адмінбудівля столичної мерії скоро може здивувати киян — агенти Змін розробили ескізи реконструкції першого поверху.

Прес-служба Київради розповіла про деякі “секрети” нового офісу муніципалітету. Наприклад, планують у холі розмістити ресепшн — щоб відвідувачі не блукали поверхами в пошуках кабінетів чиновників.

Змінять і конфігурацію кабінетів, створивши фронт-офіс з чотирьох приміщень. Тут працюватимуть фахівці мерії, які зокрема і консультуватимуть відвідувачів, наприклад щодо допомоги воїнам АТО.

Одна із родзинок реконструкції – створення приміщення з окремими прозорими кабінами, де проходитимуть зустрічі міського голови, а також чиновників з киянами.

Що цікаво, передбачено також облаштування окремої дитячої зони, аби батьки могли залишити дитину, поки вирішують власні справи у мерії.

На першому поверсі планують зробити й лекторій, який вдень будуть використовувати як прес-рум, а ввечері — як простір для презентацій міських проектів.

22222-e1478597257276

 

Змінить вигляд і площа перед будівлею Київради. Її пропонують розділити на зелені зони зі зручними лавками, виставкові зони зі стендами про місто, а навпроти мерії облаштувати пішохідний перехід.

2222-e1478597203741

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two − 1 =