Слідство проти Віталія Шабуніна: акцент на тілесних ушкодженнях

Відомий борець із корупцією мусить відбиватися від закидів у неправомірних діях. Більше того, проти нього розпочато слідство.  Голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну в Дніпровському відділенні поліції Києва оголосили підозру в завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості журналісту Всеволоду Філімоненку. Про це повідомляє Укрінформ.

Мабуть, Шабунін не очікував, що перед оголошенням підозри йому змінять кваліфікацію злочину з умисного заподіяння шкоди журналісту на статтю 122 Кримінального кодексу “Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження”. Покаранням за злочин передбачаються виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на строк до 3 років.

Подібних конфліктів, який стався за участю Шабуніна, в Україні – тисячі. Якби до кожного випадку з такою принциповістю підходили правоохоронці, то армія засуджених у нас, певно, збільшилася б удвічі. 8 червня Шабунін емоційно й гостро сперечався з журналістом Філімоненком біля Дніпровського військкомату. Ще й ударив його. Філімоненко, як каже Шабунін, образив члена правління організації Олександру Устинову.

Філімоненко є помічником народного депутата на громадських засадах від фракції Радикальної партії Сергія Мельничука.

На цю тему читайте тут:

Антикорупціонеру Шабуніну біля військкомату пирснули в обличчя з газового балончика (+відео)

Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + nine =