Шуфричу-молодшому оголосили вирок за ДТП – рік умовно

Нестора Шуфрича-молодшого, який у серпні збив у Києві людину, засудили до одного року умовного покарання. 28 грудня відбулося останнє судове засідання в процесі над сином нардепа.

“Вердикт суду: визнати Шуфрича винним у скоєнні правопорушення, призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки і звільнити від відбування основного покарання з відстрочкою на один рік”, – написав у Фейсбуку адвокат потерпілого Олексія Мельниченка В’ячеслав Лисенко.

“За чотири місяці потерпілий пережив кілька операцій, у тому числі на головному мозку, пройшов реабілітаційний курс. Між сторонами було укладено мирову угоду, в результаті якої Олексію виплатили моральний і матеріальний збиток у розмірі одного мільйона гривень. Так співпало, що саме сьогодні Олексій оформив договір купівлі будинку в Херсоні, звідки родом. Він за фахом – бариста, тому згодом планує відкрити невелике кафе. У січні 2018 року Олексію зроблять імплантацію титанової пластини в череп і тільки після відновлення від операції можна буде говорити про повернення до звичайного життя. Все лікування оплачує обвинувачений”, – повідомляє адвокат.

“Для мене ця трагедія не залишиться необдуманої. Я зробив висновки, які дуже змінили моє ставлення до життя. Я прошу врахувати моє каяття. Я вважаю себе винуватим в цьому інциденті. На жаль, він стався. Прошу не садити мене в тюрму”, – таким був виступ Нестора Шуфрича-молодшого.

Умови, що полегшують вину, обвинувачений виконав. Покарання, яке він отримав, в даній ситуації за законом є максимально суворим в межах санкцій ст. 75 КК України.

Нагадаємо, 26 серпня ввечері у центрі Києві син народного депутата від “Опозиційного блоку” Нестора Шуфрича – Нестор Шуфрич-молодший на Bentley збив на пішохідному переході 31-річного Олексія Мельниченка.

У потерпілого – закрита черепно-мозкова травма, переломи передпліччя та гомілки. Першу допомогу йому надав син головного рабина України Моше Асмана.

На момент аварії в салоні іномарки разом із 23-річним Шуфичем-молодшим перебував його товариш. Авто не належить водієві, а було взято в оренду. Син нардепа за кермом був тверезий, але порушив режим швидкості.

Rost

Журналіст “Українського репортера”