Саакашвілі вимагає допустити його до слідчих дій

Опальний політик Міхеіл Саакашвілі під час прес-конференції у Варшаві наполягає на тому, щоб Генпрокуратура України допустила його до участі у слідчих діях про так звану справу “державного заколоту та грошей Курченка”. Він вимагає справедливого суду.

Саакашвілі дивується, чому його видворили з України. “Якщо Луценко (генпрокурор.- Ред.) називав мене в парламенті злочинцем і я маю відповідати перед українським судом, то чому я тут, у Польщі?”

На запитання журналістів про побої під час затримання, Саакашвілі розповів: “В мене багато синяків, але я не буду показувати…”

Політик дуже різко критикував Петра Порошенка, Юрія Луценка, олігархів. “Я був його учителем в Помаранчевій революції…” – сказав Міхеіл про Петра Порошенка, додавши, що “учень” нічому не навчився. За словами Міхеіла, він намагатиметься повернутися в Україну, але цього разу вже авіашляхом. Сказав, що є громадянином України.

На цю тему читайте також тут

http://ukrreporter.com.ua/politic/ua/gruziya-prosytyme-polshhu-vydaty-saakashvili-za-politykom-uzhe-sumuye-genprokuratura-video.html


Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”