Майдан без кінця. Поліція обіцяє не чіпати намети протестувальників

Поліція охоронятиме громадську безпеку під час проведення мирних акцій протесту в центрі столиці, а намети протестувальників зносити не буде. Про це заявив керівник Нацполіції України Сергій Князєв і додав, що правоохоронці завадили “певним силам” завершити “МіхоМайдан” кровопролиттям – вилучили зброю, вибухівку, гранати, димові шашки, балаклави та однострої. 

Відкрито кримінальне провадження за фактом побиття військовослужбовця Нацгвардії і поліцейського, а також за фактом пограбування, де об’єктом посягання є військове майно (протестувальники відібрали у нацгвардійців металеві щити).

“Це для чого? Аби висловити свої політичні погляди? Будь ласка. Але ми маємо забезпечити безпеку учасників, громадян, які працюють і проживають у цих районах, а також – роботу усіх органів влади у центрі міста”, – наголосив Сергій Князєв і повідомив, що учасники масових заходів в урядовому кварталі заходитимуть через рамки металошукачів. Він нагадав про події 31 серпня 2015 року. Тоді від вибуху гранати під Верховною Радою загинули люди.

Силовики забезпечуватимуть функціонування державних структур, зокрема Верховної Ради України, а всі факти протиправних посягань стосовно народних депутатів будуть оперативно і об’єктивно розслідуватися.

“Право на мирні акції протесту – одне з головних досягнень Майдану. Будь-які зміни в країні можливі лише через політичний діалог. Насильство вб’є країну. Однак знаю точно і в свій час доведу, що частина організаторів акції протесту зробили ставку лише на провокації.

У спецслужб була інформація і є встановлені факти зберігання і закупівлі зброї членами незаконних формувань, що знаходяться серед мітингуючих”, – заявив Генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, ніякого зносу наметів не буде, але для уникнення провокацій та для безпеки самих мітингуючих вхід у зону мітингу буде здійснюватися через рамки металошукачів.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − one =