Депутата Миргородської міськради Хачатряна, підозрюваного у вбивстві його колеги Супруненка, арештували на 60 діб

Жовтневий райнний суд Полтави обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб арешту без права внесення застави для депутата Миргородської міської ради від “Радикальної партії Олега Ляшка” Хачатура Хачатряна, якого підозрюють у вбивстві його колеги, депутата від ВО “Свобода” Олега Супруненка.

“Зазначимо, що на початку засідання депутат звернувся до суду з тим, що йому потрібен перекладач, бо він не розуміє української мови, а суддя Алла Чуванова вести засідання російською відмовилася”, – повідомляє полтавський осередок ВО “Свобода”.

Аналогічний запобіжний захід 20 вересня суд обрав для інших двох підозрюваних у цьому злочині – Марданяна і Гребенюка. Повідомляється, що двоє останніх є виконавцями, Хачатрян – замовником убивства.

Нагадаємо, вчора Олег Ляшко повідомив, що депутата Миргородської міської ради від “Радикальної партії” Хачатура Хачатряна затримали за вбивство його колеги-депутата від ВО “Свобода” Олега Супруненка.

Хачатур Хачатрян, окрім того, що є депутатом Миргородської міськради, є тренером-викладачем з пауерліфтингу в Дитячо-юнацькій спортивній школі Миргорода. Також він очолює Миргородську міську спортивну громадську організацію пауерліфтингу “Клуб “Самсон”.

Як повідомляв “Український репортер”, 7 серпня, через 26 днів після побиття, у реанімації Миргородської лікарні помер депутат місцевої міської ради, голова міського осередку ВО “Свобода” Олег Супруненко.

Невідомі у масках напали на Олега Супруненка, коли він повертався додому з роботи (працював слюсарем на Миргородському арматурному заводі) у ніч на 12 липня. Депутат отримав серйозні травми голови та численні переломи. Непритомного на узбіччі  Олега Супруненка знайшла дружина, яка, не дочекавшись чоловіка з роботи, пішла його шукати.

“Ймовірно, за ним вели спостереження. Не виключаємо, що це політична розправа. У Миргородській міській раді “Свобода” перебуває в опозиції. Олег Супруненко займає чітку політичну позицію та перебуває у протистоянні з провладною більшістю, зокрема захищає інтереси миргородців щодо зменшення тарифів на проїзд”, ‒ йшлося тоді в заяві партії.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =