Депутат Юрій Сиротюк вимагає вилучити «Інтер» з пакетів цифрового телебачення

Голова фракції ВО “Свобода” у Київраді Юрій Сиротюк звернувся до київських телевізійних провайдерів з вимогою вилучити телеканал «Інтер» з кабельних пакетів цифрового телебачення.

“9 травня в ефірі телеканалу “Інтер” відбулася трансляція так званого “Святкового концерту “Перемога. Одна на всіх”. У висловлюваннях ведучих концерту містилися ознаки пропаганди, ксенофобських та антидержавних закидів, що спотворює уявлення про окремі аспекти історичного розвитку України і дискредитує сучасні процеси в державі, пов’язані з декомунізацією і збереженням національної пам’яті. Зміст концерту “Інтера” принижує гідність громадян України та ставить під сумнів рішення Київської міської ради з проведення політики декомунізації” – пише у зверненні Юрій Сиротюк.

Також націоналіст наголосив, що подібні дії “Інтера” потребують реакції. Київська міська рада зацікавлена у тому, щоб суб’єкти діяльності телерадіомовлення з повагою ставилися до рішень представників територіальної громади.
Свободівець звертається до постачальників цифрового телебачення з вимогою розглянути можливість виключення телеканалу “Інтер” з пакетів цифрового телебачення.

“У разі ігнорування звернення вимагатиму профільне комунальне підприємство «Київжитлоспецексплуатація» вжити санкцій до провайдерів” – стверджує Юрій Сиротюк, текст заяви якого розміщено на сторінці ВО «Свобода» у Фейсбуці.

Відеосюжет “Українського репортера” про діяльність ВО “Свобода”:

Фото holos.fm

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 5 =