Депутат Київради не задекларував машину вартістю майже мільйон. Його оштрафували на 1700 гривень

Народ бідує, а депутати жирують. Це спостерігаємо на прикладі деяких обранців із Київради. Один із таких “бідних” купив автомбіль “Тоyota Camry” за 833 тисячі гривень. А в декларації “забув” показати зміни свого майнового стану.

Сьогодні за таку “забудькуватість” доведеться відповідати перед законом.

За порушення вимог фінансового контролю, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», депутата міської ради притягнуто до адміністративної відповідальності. Шевченківський райсуд Києва його оштрафував на 1700 гривень (100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Від редакції. Звичайно, такий мізерний штраф для депутата – копійки. Він, мабуть, тільки розсміється, почувши аж надто гуманний вердикт. Такі, бачте, закони. А чому б не зробити їх жорсткішими? Наприклад, щоб заплатив половину вартості авто. Для злісних порушників передбачити конфіскацію машини. Але ж ні, не змінять законодавство. Бо в парламенті сидять скоробагатьки, мільйонери, різні спритники, які “доять” бюджет, які мають “під подушками” мільйони доларів готівки. Як мовиться, всі там, під куполом (і поза ним), одним миром мазані. Це тільки для простого громадянина штраф 1700 гривень – величезна сума. Так і живемо… До Європи йдемо.

Леонід Фросевич

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × five =