“Дали в щелепу, тепер у лікарні”. У Києві побили Мустафу Найєма (+відео)

У центрі Києва побили народного депутата Мустафу Найєма. Бійка сталася після конфлікту на дорозі, повідомив політик у Фейсбуку.

“Загалом, нічого екстраординарного. “Кубик” на перехресті бульвару Шевченка з Хрещатиком вирішив, що у нього більше прав і спробував підрізати.

Я таке не люблю. Особливо мажорів і машини супроводу. Якщо підрізають, поводяться хамовито і з гонором, не поступаюся принципово. Загалом, перегородив дорогу. Почалася перепалка. Викликав “102”. Водій і пасажир “кубика” помінялися місцями і вирішили викликати своїх хлопців. Приїхали хлопці, чоловіків чотири-п’ять. Перепалка закінчилася бійкою. Ну, як бійкою – дали в щелепу, далі якийсь час пам’ятаю невиразно; наздогнати не вийшло. Тепер у лікарні, перелом щелепи і ще чогось.

Велике прохання не створювати ажіотаж. Коментарів, фотографій і трагічних розповідей не буде. Це не стосується моїх депутатських повноважень, посвідчення не показував і це не пов’язано з моєю політичною діяльністю. Патрульну викликав по “102” як звичайний громадянин; приїхали в розумні терміни; всі дані автомобілів, фото учасників події передав”, – написав нардеп.

Початок конфлікту потрапив на відео:

Поліції вдалося затримати кривдників Найєма. Про це повідомив радник очільника МВС України, нардеп від “Народного фронту” Антон Геращенко.

“Щойно поліція Києва затримала трьох учасників конфлікту, в результаті якого був побитий народний депутат Мустафа Найєм.

Ними виявились:

  • Саітов Ахмед Абубакарович, 14.01.1999 р.н.;
  • Саітов Магомед-Саліх Аргуєвич, 28.10.1996 р.н.;
  • Умал Тімербілатов Русланович, 28.08.1996 р.н.

Із затриманими проводяться першочергові слідчі дії. Перевіряється їхня причетність до інших можливих правопорушень”, – написав нардеп у Фейсбуку і виклав фото бійців.

Фото “Цензор”

 

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =