Чиновники Київської обласної держадміністрації підсовують жителям застарілу інформацію

Чиновники з апарату Київської обласної державної адміністрації підсовують жителям регіону застарілу інформацію. Ми ж нагадаємо, що торік голова КОДА Олександр Горган з трибуни сесії обласної ради палко говорив про “неймовірний поштовх у розвитку області”, про “доленосні рішення”… Він наголосив: “Ми зможемо показати усій Україні, що таке жити по-новому”…

Ми проаналізували офіційні сайти деяких підрозділів КОДА, щоб зрозуміти, як втілюються в життя “доленосні рішення”.

Департамент охорони здоров’я, який очолює Алла Арешкович. Адреса офіційного веб-сайту http://www.obldoz.kiev.ua/ Однак варто зайти на цю сторінку і  відразу ж приголомшує: “Запрашиваемое доменное имя зарегистрировано в интересах клиента компании REDO”. Тобто сайту немає. Невже медична реформа завершилася на теренах області?

Департамент екології та природних ресурсів. Директор – Вікторія Киреєва. Картинка із сайтом – схожа. Читаємо: “Этот домен расположен на парковой странице сервера компании Украинский хостинг. Для размещения веб сайта – Вам необходимо заказать хостинг”.

Цікаво, кому адресовано це послання про хостинг – пані Киреєвій чи пересічним громадянам?

Департамент соціального захисту населення (Ігор Мещан). Статистичні дані – за минулий рік. Є навіть графік роботи пунктів обігріву (під час літньої спеки?). А в рубриці “очищення влади” – інформація ще за 2015 рік.

Управління інфрастурктури (керівник – Юрій Чередніченко): новини за 26 січня 2018 року – про конкурс для автоперевізників. А інформацію “про роботу із зверненнями” подано за перший квартал 2017 року. Так само і “вчасно” розміщено звіт про надходження та використання коштів – за перший квартал 2017 року.

Управління внутрішнього аудиту (в.о. начальника Валерій Харламов). Є звіт про надходження та викорситання коштів загального фонду за 2017 рік. А де свіжі дані?

Департамент агропромислового розвитку, яким керує Сергій Шупик. На веб-сторінці знайомимося з “актуальними” порадами, наприклад, “як сільгосптоваровиробнику отримати державну фінансову підтримку в 2017 році”.

Новини департаменту – ще від 17 травня ц. р. Читаємо, що “на запрошення Українського клубу аграрного бізнесу директор департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА Сергій Шупик взяв участь у Дні агротехнологій: передпосівний грунтообробіток та посів кукурудзи, який відбувся 17 травня у Бориспільському районі. Також цього дня директор департаменту ознайомився із станом діяльності фермерського господарства «Парубоче» села Вороньків цього ж району.”

А новини районів від цього департаменту? Остання за 17 травня – “на Згурівщині, як і в усій Україні відзначають День вишиванки”.

Водночас є і позитивні приклади, як ведуть свої сайти, сторінки в соцмережах інші структурні підрозділи КОДА. Зокрема департаменти містобудування та архітектури, освіти та науки, управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

На цю тему читайте:

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five − two =