Африканське королівство Свазіленд змінить назву

Королівство Свазіленд, яке знаходиться в Африці, змінить назву на Есватіні. Про це оголосив король Мсваті III під час святкування 50-річчя незалежності країни.

Багато африканських країн після здобуття незалежності повернулися “до давніх, споконвічних назв”, заявив Мсваті III. “Ми не повинні більше називатися Свазілендом”, – оголосив король.

Король також поскаржився, що Свазіленд часто плутають з Швейцарією, адже написання латиницею назв цих двох країн дуже схоже (Switzerland…Swaziland).

Новою назвою королівства стане Есватіні, що в перекладі означає “земля Свазі”. Цю назва король раніше вже використав на деяких офіційних заходах, у тому числі в ході виступу на Генасамблеї ООН.

Королівство Свазіленд – єдина абсолютна монархія в Африці. Територія країни – трохи більше 17 тисяч кв. км, населення – 1,2 млн. людей (дані на 2009 рік).

З середини XX століття на Африканському континенті були перейменовані: Родезія (зараз Зімбабве), Ньясаленд (зараз Малаві), Бечуаналенд (Ботсвана), Берег Слонової кістки (Кот-д’Івуар).

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =