Адвокат Фейгін більше не вестиме справу Сущенка

Марк Фейгін, якого в Росії позбавили статусу адвоката, більше не буде вести справу українського журналіста Романа Сущенка.

Про це він сказав у коментарі Громадському.

Фейгін зазначив, що передасть справу іншому адвокату, який ознайомлений із справою Сущенка. Наразі вирішується, хто конкретно представлятиме інтереси українця.

“Це буде людина, якій я довіряю, це людина, знайома зі справою”, — сказав Фейгін. За його словами, незабаром мало відбутись засідання у справі Романа Сущенка, на якому сторона захисту мала представити докази його невинуватості.

Фейгін також зазначив, що відновити його адвокатський статус буде “практично нереально”, додавши, що “проблема у судах”.

Нагадаємо, що Марка Фейгіна, який захищав у суді українця Сущенка, в Росії позбавили статусу адвоката – відповідне рішення 24 квітня прийняла Адвокатська палата Москви. Підставою для розгляду питання про позбавлення Фейгіна статусу адвоката стали його нецензурні висловлювання на адресу блогера Анатолія Шарія та його адвоката Сталіни Гуревич. Остання написала заяву про неетичну поведінку Фейгіна, також відповідне подання підготувало Міністерство юстиції РФ.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − eleven =