Адміністрація Президента “злила” у мережу лист Саакашвілі до Порошенка (+відео)

Прес-секретар Президента України Святослав Цеголко опублікував у себе у Фейсбуку лист Міхеіла Саакашвілі Петру Порошенку.

“З огляду на численні запити журналістів, а також на коментарі самого Саакашвілі, в яких він маніпулює змістом цього листа, прийнято рішення його оприлюднити”, – написав Цеголко.

Як випливає з тексту, Саакашвілі кається, що допускав і допускає багато політичних помилок, однак вказує на “абсурдність” звинувачень у співпраці з ФСБ, оскільки це “радує ворога України”.
Міхо сподівається на деескалацію ситуації, пообіцяв не вдаватися до подальшої дестабілізації і запропонував переговори “з уповноваженим представником”.

“Натомість, як свідчить штурм Міжнародного центру культури і мистецтв на Алеї Героїв Небесної Сотні, свого слова пан Саакашвілі не дотримався”, – іронізує Цеголко.

Адміністрація президента "злила" у мережу лист Саакашвілі Порошенку

А тим часом Міхеілу Саакашвілі під Апеляційним судом спробували вручити повістку на допит в СБУ. Коли політик з групою прихильників виходив із суду, до нього підійшов чоловік, який показав посвідчення і намагався вручити повістку. Екс-голова Одеської ОДА почав кричати, що без адвокатів нічого не  братиме. У відповідь йому запропонували забрати повістку за адресою.

“Вам повинно бути соромно, ви служите злодіям і бандитам!” – відповів Міхо і рушив до автомобіля. Щоб більше не чіплявся, оперативника з повісткою оточили симпатики очільника “Руху нових сил”, а сам він поїхав.

 

Rost

Журналіст “Українського репортера”