“Євробачення” в Ізраїлі під загрозою? Сьогодні вирішиться доля конкурсу

Ізраїль може втратити право проводити музичний конкурс “Євробачення-2019” через те, що держава не гарантувала організаторам фінансову підтримку.

Про це повідомляє Інсайдер з посиланням на The Times of Israel, – пише expres. Ізраїльська корпорація телерадіомовлення “Кан” направила лист з ультиматумом прем’єр-міністру країни Біньяміну Нетаньяху, в якому зажадала виділити 12 мільйонів доларів на проведення змагання.

Видання пише, що якщо рішення не буде ухвалено до 14 серпня, “Євробачення” в Ізраїлі відбутися не зможе. “Це точка неповернення. Після цього, якщо запитаний депозит не буде переданий Європейській мовній спілці, буде неможливо змінити ситуацію, і Ізраїль не буде проводити “Євробачення-2019″”, – йдеться в листі.

Мер Тель-Авіва Рон Хулдай в понеділок сказав, що муніципалітет Тель-Авіва готовий покрити частину витрат на проведення конкурсу, нарікаючи на плутанину між громадським мовником і урядом в питанні фінансування заходу. “Муніципалітет Тель-Авів-Яффо готовий приєднатися до національних зусиль і покрити витрати на місце проведення – центральну вартість заходу”, – написав він на своїй сторінці в Facebook. “Можливо, це допоможе тим, хто все ще лазить по деревах замість того, щоб шукати рішення”, – додав він.

Нагадаємо, що на “Євробаченні-2018” перемогу здобула ізраїльська співачка Нетта Барзілай з піснею Toy ( “Іграшка”).

На цю тему читайте також:

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × four =