Вийшли три серії нових пригод мультиплікаційних козаків

Державна “Українська студія анімаційних фільмів” випустила три нові серії нового анімаційного серіалу “Козаки. Навколо світу” про нові пригоди легендарних козаків – Тура, Грая та Ока. Режисер – Марина Медвідь. Загальний хронометраж мультфільму – 39 хвилин: 3 епізоди по 13 хвилин.

За сюжетом козаки подорожують світом: до Австралії, Індії й Америки. Таким чином автори мультфільму хотіли донести глядачам у віці 4-12 років український колорит і познайомити у розважальній формі з різними країнами. Саундтреком обрали пісню гурту “КOZAK SYSTEM” “Козак містом йшов”.

“Проект анімаційного серіалу «Козаки. Навколо світу» став переможцем 4-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну підтримку розміром 3 млн 157 тис. грн, що становить 55,5% від загальної вартості виробництва”, – повідомляє Держкіно.

Вперше запорізькі козаки – силач Тур, здоровань Грай і коротун Око – з’явилися на екрані в 1967 році, їх створили режисер Володимир Дахно і художник-постановник Едуард Кирич на студії “Київнаукфільм”. Едуард Кирич працює і над нинішнім серіалом. За п’ятдесят років було створено 10 циклів про трьох українських козаків.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × two =