Від України на Євробачення поїде MELOVIN

Пісенний конкурс, за яким спостерігала величезна аудиторія, позаду. І ми дізналися, хто переміг у фіналі Нацвідбору на Євробачення-2018. За результатами голосування членів журі та глядачів перемогу здобув MELOVIN.

MELOVIN – український виконавець, музикант і автор. “Співак поєднує різні музичні напрямки: поп, електро, соул, фолк і багато інших.

У 2015 році MELOVIN став переможцем вокального шоу “Х-Фактор 6″, після чого розпочав роботу над дебютним альбомом.

Через два роки MELOVIN брав участь у нацвідборі на конкурс «Євробачення-2017» з англомовною піснею «WONDER». Він посів третє місце, отримавши рекордну кількість глядацьких голосів – понад 60 000″.

Цьогоріч MELOVIN твердо був налаштований взяти реванш із треком «Under The Ladder», який відкрив нову епоху в творчості артиста.

«Я згадую вечір, коли написав цю пісню, – розповідає MELOVIN. – Я був в такому пригніченому стані, що мені захотілося написати трек, який змусив би мене ожити, музику, яка змусила б людей рухатися вперед. Наша проблема – це страх і забобони! Ми завжди думаємо, що ризик завжди увінчується поразкою. Ми часто жаліємо себе, ставши в позицію жертви, а не переможця, свого життя. Саме тому я запрошую всіх на свій борт підняти червону завісу, почати шоу і вести глядача в напрямку до успіху. Я знаю, що я і кожен з нас може зробити все, щоб страх перед чимось новим зник, настав попутний вітер, і кожен став тим, ким він давно мріяв бути, але боявся».

«Under The Ladder» – це пісня про поразки, які через події приводять нас до успіху”.

На фото: MELOVIN
Фото із сайту https://eurovision.stb.ua/wp-content/uploads/sites/669/2018/01/23/photo_2018-01-23_10-46-511.jpg

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × four =