Український фільм візьме участь у Каннському кінофестивалі

Український короткометражний фільм «Містер Україна. Боротьба з собою» бере участь в 71-му Міжнародному кінофестивалі в Каннах, який  цього року відбудеться на Лазуровому березі з 8 по 19 травня. Фільм буде презентовано у програмі Short Film Corner.

Ідея, режисерське крісло і головна роль у фільмі належать молодому українському акторові Богдану Юсипчуку. Стрічку знімали в Києві та Лондоні під час конкурсу Mr. World, де актор увійшов до ТОП-10 найкрасивіших чоловіків світу.

“Для мене величезна честь частково представляти Україну на самому престижному кінофестивалі у світі, – написав актор на своїй сторінці у Фейсбуку.

“У фільмі йдеться про те, як я представляв нашу країну в Англії на “Mister world 2014” і все те, через що мені довелося пройти, щоб стати “Містером Україна”, а потім ввійти до ТОП -10.

Дитячі мрії перетворилися на цілі, потім в дії. По суті, зараз я везу свою мрію показати на іншу мрію… Чудеса трапляються тільки тоді, коли ви в них вірите і робите щось для їхнього досягнення. Перевірено. Дякую всім, хто мене підтримував і підтримує.

Я давно хотів спробувати себе в ролі режисера, але не думав, що зроблю це вперше з документальним фільмом, і що прем’єра картини відбудеться в Каннах. Радий, що нарешті вдалося втілити задумане. До того ж, встигнути стрибнути в останній вагон! У ніч закриття заявок Оксана і Марина Артеменко “Letter to fest” встигли-таки відправити фільм. Я неймовірно щасливий», – поділився своїми емоціями актор.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − three =