Українська американка Аничка презентувала дуже особистий відеокліп «Мотив»

«Пісня «Мотив» – це своєрідний підсумок стосунків. Те, що колись здавалось справжнім коханням, – сьогодні піддається сумніву. А може, це було просто захопленням, самонавіюванням та ідеалізацією відносин? Переоцінка емоцій стається з часом і досвідом. Як і з плином днів залишається вдячність за пережиті хвилини щастя», – так описує оспівані події у пісні «Мотив» її виконавиця Аничка.

Авторами відвертої та проникливої пісні виступили Олеся Садова (текст) та Максим Кернер (музика). А екранізував ліричну особисту жіночу історію режисер Тарас Галишко. «Коли виникає повна гармонія і повне розуміння твору між автором музики, тексту і самим виконавцем, тоді хочеться дати пісні продовження. Так і народився відеокліп, який ми сьогодні презентуємо», – додає Аничка.

Довідково. Аничка – українська лемківська співачка. Понад десять років проживає у США. Останні три роки активно гастролює Штатами із благодійними концертами на підтримку поранених бійців АТО:

співачка дала за океаном десятки концертів, на яких зібрала на реабілітацію українських воїнів понад 135 тисяч доларів. Крім того, Аничка – учасниця масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, у рамках якогозаписала у дуеті із військовим льотчиком Сергієм Тітаренком пісню «Настане мирний час».

Ця композиція увійшла до альбому сучасних фронтових пісень #ПісніВійни, що побачив світ у жовтні 2017 р. А 2 листопада 2017 року Аничка дала у Львові, на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької, великий сольний концерт «Верше, мій верше», який відбувся з аншлагом.

Галина ГУЗЬО

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 2 =