У Лісабоні почалося “Євробачення-2018”. 10 травня співатиме наш Melovin

У Лісабоні офіційно відкрилося “Євробачення-2018”. Португалія здобула право приймати пісенний конкурс завдяки перемозі свого виконавця Сальвадора Собрала з піснею “Amar pelos dois”. Цього року своїх співаків і музичні колективи відправили 43 країни-учасниці, у тому числі Україну.

Нашу державу, нагадаємо, представляє співак Костянтин Бочаров під псевдонімом Melovin. У четвер, 10 травня, у другому півфіналі Melovin виступить на конкурсі з піснею “Under the Ladder”. Він вийде на сцену під останнім 18-м номером.

Бочаров народився в Одесі у 1997 році, де закінчив театральну школу, після чого захопився музикою. Зараз його дискографія нараховує 11 пісень, частина яких  російською, частина англійською мовою. Інколи зустрічаються куплети українською.

Melovin почав набирати популярність у 2015 році після перемоги в 6-му сезоні проекту X Factor. На “Євробачення” Melovinа відібрали з другого разу. Роком раніше він завоював місце у фіналі нацвідбору, де став найпопулярнішим виконавцем у глядачів. Утім журі було іншої думки, і при остаточному підрахунку голосів виконавець зайняв лише третє місце. Цього року співаку таки вдалося виграти національний відбір.

Melovin – не єдиний українець, який цього році бере участь в “Євробаченні”. Ще один наш співак під псевдонімом Alexeev представляє на конкурсі Білорусь.

Нинішній конкурс “Євробачення” відрізняється від попередніх, оскільки на ньому буде представлена ​​нова система голосування. Це зроблено для того, щоб скоротити вплив окремих членів журі на підсумковий результат.

Раніше в основі системи голосування лежала “лінійна вагова модель”, за якої рівноцінним вважався голос кожного члена експертної ради. Раніше траплялися ситуації, коли один член журі занижував оцінку конкурсанту, на відміну від інших чотирьох колег. Це могло відкинути учасника на нижчі позиції.

Тепер кожен окремий голос члена журі буде “важити” менше, ніж у сумі з голосами інших членів журі. Таким чином ефект від балів залежатиме від позиції, на яку член журі поставить композицію учасника.

Організатори відзначають, що новий метод підрахунку голосів не вплине на рівний розподіл голосів між телеглядачами і представниками журі.

З 2016 професійне журі та телеглядачі з кожної країни оцінюють учасників конкурсу окремо, виставляючи їм від 1 до 8, а також 10 і 12 балів.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =