Стиліст Анна Делло Руссо вирішила розпродати свій унікальний гардероб

Відома на весь світ своїм стильним та яскравим вбранням 55-річна Анна Делло Руссо повідомила про розпродаж свого гардеробу на аукціоні.

Все, що скуповувала Руссо протягом останніх 30 років, вона продасть, повідомляє VOGUE.

“Одяг для мене – це спосіб спілкування, мій особистий модний алфавіт, який я хочу передати майбутньому поколінню, – розповідає італійка. – За цим алфавітом можна вивчати сучасну моду. Але непотрібно думати, що я це роблю, щоб сплачувати рахунки. Грошей у мене достатньо”.

Процес продажу складатиметься з кількох етапів. У наступному місяці, перед тижнем моди в Мілані, на аукціоні Christie’s будуть виставлені 30 найцінніших лотів – повноцінні образи, включаючи аксесуари та взуття.

Стартова ціна від 50 євро.

Інші речі виставлятимуться на сайті Net-a-Porter. Крім цього фешн-ікона планує влаштовувати закриті розпродажі.

А речей для продажів більш ніж достатньо – в Анни є ціла квартира, виділена під гардероб.

“Я витратила більше півроку, щоб обрати те, що піде в публічний продаж, а решта нагадуватиме розпродаж в Bergdorfs. Будуть функціонувати корнери за брендами, щоб полегшити вибір. Цей розпродаж допоможе молодому поколінню доторкнутися до речей, аналогів яким не існує. Наприклад, Giorgio Armani 1988 року, в якому я була на весіллі сестри, унікальні речі Prada або скарби Balenciaga часів Ніколя Геск’єра. А скільки всього від Dolce & Gabbana… Впевнена, що колекція більша, ніж у самих Доменіко Дольче та Стефано Габбана”

Виручені гроші з аукціону планують передати у фонд, який допомагає студентам коледжу Central Saint Martins.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 2 =