Співачка Катерина Бужинська і 100 тисяч дітей встановили рекорд (+відео)

Катерина Бужинська і понад 100 тисяч дітей з усіх куточків землі встановили рекорд України і світу масштабним міжнародним соціальним проектом “Діти за мир у всьому світі”.

Нещодавно у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка у Києві підвели підсумки міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі». Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написала народна артистка України Катерина Бужинська.

Цей проект охопив велику кількість країн – Угорщину, Румунію, Болгарію, Чехію, Словенію, Австрію, Словаччину, Сербію, Естонію, Хорватію, Боснію та Герцеговину, Латвію, Литву, Польщу, Молдову, Швейцарію, Ізраїль, Францію, Люксембург, Бельгію, Нідерланди, Єгипет, Іспанію, Португалію, Італію, Сан-Марино, Мальтійський Орден, Ватикан, Велику Британію, Ірландію, Ліхтенштейн, Грецію, Німеччину, Албанію та Швецію. Карти всіх країн були урочисто презентовані під час підведення підсумків проекту.

Участь у проекті узяли понад сто тисяч дітей. Вони виготовили 33 170 голубів миру.

В рамках проекту діти з усіх куточків України разом із Народною артисткою України, президентом Фонду “Відродження Прикарпаття”, співачкою Катериною Бужинською презентували гімн проекту “Діти за мир у всьому світі”. Це єдина українська пісня, яка пролунала під час загальної аудієнції Папи Франциска на площі Святого Петра у Ватикані, в Європарламенті, штаб-квартирі НАТО, парламенті Швейцарії та інших євроінституціях Європи.

До створення композиції про єдине бажання миру, єднання та благополуччя в кожній державі долучились діти продюсерського центру Star Team, діти з Донбасу та сімей загиблих захисників України. Гімн “Діти за мир у всьому світі” записували у трьох країнах: США,Болгарії та Україні.

В кожній країні до виконання гімну за мир долучались діти з усього світу. Адже мова музики зрозуміла всім, кожній нації. Вони, як маленькі посли миру, закликають до єднання та прагнуть миру в кожній державі.

Прем’єра гімну міжнародного соціального проекту «Діти за мир у всьому світі» в Україні відбулася на сцені Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка у виконанні Катерини Бужинської, вихованців продюсерського центру «Star Team» (Івано-Франківськ) та зразкової вокальної студії «Ліра» (Калуш).

Дівчинка з Волновахи Любов Макаренко, яка стала переможницею конкурсу української пісні Катерини Бужинської, мала змогу заспівати з Катериною Бужинською пісню-єднання «Україна-це ми!» та отримала подарунок – путівку до дитячого табору в Болгарії.

Під час проекту стартував флешмоб Діти за мир у всьому світі”, який підтримали спікери парламентів, представники посольств і консульств, державних адміністрацій, українські артисти, дизайнери, телеведучі, дитячі колективи, а також артисти з Франції, Японії, Німеччини та Молдови.

Спеціально для проекту Укрпошта виготовила колекційну тематичну марку, яку передавали представникам країни, де проходила презентація карти світу.

Нагадаємо, міжнародний соціальний проект “Діти за мир у всьому світі” стартував ще 1 грудня 2015 року, його мета – консолідація заради миру і благополуччя дітей, створення позитивного іміджу України в світі, поглиблення євроінтеграції України в Європі і допомога дітям учасників АТО, внутрішнім переселенцям, дітям-сиротам, організація їх оздоровлення і відпочинку в країнах, які підтримали проект.

Як приклад, Угорський уряд вже готовий прийняти і профінансувати оздоровлення і відпочинок близько тисячі дітей, Болгарія – 300, Румунія – 200, Австрія – 100 українських дітей. Також діти зможуть відпочити в Бельгії, Швейцарії, Іспанії.

Міжнародний соціальний проект “Діти за мир у всьому світі” буде мати своє продовження, адже діти – творці майбутнього нашої держави, вони заявляють про себе, хочуть бути почутими і жити в мирному світі, – розповіла Катерина Бужинська.

Підготувала Світлана КОВАЛЬОВА

Фото із сторінки у Фейсбуку Катерини Бужинської

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 10 =