Сьогодні Софі Лорен святкує свій 84-й день народження

Вона знімалась у кіно 60 років поспіль. Софі Лорен — жінка, з чиїм іменем пов’язана ціла епоха. Здобула десятки престижних нагород, два «Оскари» і завоювала серця мільйонів шанувальників.

Вона і сьогодні, у 84 роки — справжня зірка. Та не було б таких успіхів Софі, якби не її чоловік, – повідомляє “changeua”.
Їй пророкували успішну кар`єру моделі, та 1950 року 16-ти річну Софі помітив відомий продюсер — Карло Понті. Він був зачарований її красою і запропонував співпрацю.

Саме Понті відкрив Софі Лорен як актрису. Він не просто став для неї наставником і знімав у своїх картинах. А й допоміг вивчити іноземні мови, найняв особистого стиліста, оплатив уроки акторської майстерності та етики. Навіть псевдонім — Лорен придумав він. А головне — Карло вірив у талант дівчини.

Кіно було справжньою пристрастю Софі. Завдяки чоловікові, вона сяяла в кожній новій стрічці. Але навіть улюблену справу актриса готова була полишити заради родини. Софі Лорен мріяла про дітей. Щоб народити, їй довелося пройти курс лікування. І тільки 68-го Софі стала мамою хлопчика — його назвали Карло. За 4 роки актриса народила ще одного сина — Едуардо.


Софія Лорен на 81-й церемонії вручення премії «Оскар» у лютому 2009.

Коли улітку 2014-го Софія Лорен була на показі мод Джорджіо Армані у Парижі, преса вибухнула такими заголовками: “80? Не віримо!”. Відома італійка приголомшила усіх своєю ідеальною фігурою. 80-річна акторка була одягнена у бордову сукню з дорогоцінним камінням, а на обличчі актриси сяяла усмішка.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 11 =