Чим здивують Україну австралієць Ісайя і співоча компанія?

Чим здивують іноземні співаки? Сьогодні, 4 травня, в Міжнародному виставковому центрі столиці України розпочалися відкриті репетиції півфіналістів Євробачення–2017.

Своє мистецтво вокалу вже продемонстрували перед журналістами конкурсанти із Албанії, Австралії, Грузії та Швеції. Всі вони молоді, але вже досить досвідчені співаки, які з юних літ займаються музикою.

Австралійцю Icaiah (Ісайя Фаербрейс) усього 18. Він народився 1999 року в невеличкому провінційному містечку Маома. Усього за два роки талановитий підліток став одною з найяскравіших зірок Австралії. У 2016 році він здобув перемогу у восьмому сезоні австралійського шоу “Х-фактор”. У грудні того ж року Icaiah випустив свій дебютний студійний альбом. На Євробаченні в Україні співак виступатиме з піснею Don`t come easy.

Шведський співак Робін Бенгтссон народився 1990 року в місті Свеньюнга. Він також з раннього дитинства захоплювався музикою. У 13 років добре грав на гітарі і трубі. У 2008 році Робін посів третє місце в музичному реаліті-шоу Idol. На Євробаченні–2017 він виконуватиме пісню I can`t go on.

Півфіналісткою Міжнародного пісенного конкурсу стала співачка, яка народилася у Косові, жила в США, а представлятиме на Євробаченні–2017 Албанію, – Ліндіта Халімі. Їй 28 років. Співачка стала відомою після перемоги в шостому виданні TopFest, де вона виконала пісню “Мені наснилося”. Ліндіта Халімі співає в основному балади.

Тридцятитрьохрічна грузинська співачка Тамара (Тако) Гачечіладзе потрапила на Євробачення лише з третьої спроби. Хоча вона з юних літ займалася музикою, була учасницею низки престижних музичних фестивалів та конкурсів, де часто завойовувала призові місця. У Києві Тако виконає пісню Keep The Faith.

У відкритих репетиціях взяли участь також півфіналісти Євробачення–2017 із Бельгії, Чорногорії, Фінляндії, Азербайджану, Португалії, Греції, Польщі, Молдови, Ісландії, Чехії, Кіпру.

Алла ТОПЧІЙ

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Алла ТОПЧІЙ

Журналіст “Українського репортера”