Робота мрії. Принц Гаррі та Меган Маркл шукають асистента

Нещодавно на офіційній сторінці Кенсінгтонського палацу було розміщено нову вакансію: принц Гаррі та його наречена Меган Маркл шукають “асистента з комунікацій”, в обов`язки якого входить робота піар-менеджера.

Кандидат повинен уміти писати прес-релізи, публікувати новини в офіційних соцмережах та слідкувати за всіма публікаціями у ЗМІ.

«Приєднавшись до нашої динамічної команди, ви будете організовувати висвітлення внутрішніх заходів у палаці, в тому числі урочистих церемоній і вечірок в саду, і надавати інформаційну підтримку на заходах», – йдеться в описі вакансії.

Поки що кандидата шукають неспішно, бо він почне працювати з квітня, тож у Кенсінгтонському палаці готові прийняти всіх бажаючих. Кращі кандидати вирушать на особисту співбесіду з парою.

Обіцяють, що робота буде цікавою, проте непростою: по-перше, кандидату належить допомогти в організації весілля, яке відбудеться 19 травня, по-друге, всюди супроводжувати королівську пару і бути на зв’язку вдень і вночі. Контракт з успішним кандидатом підпишуть на 12 місяців. Після чого за згодою обох сторін контракт можуть продовжити.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =