Прикордонники не пустили в Україну екс-солістку “Ночных снайперов”

Сьогодні, 14 травня, прикордонники пункту пропуску “Жуляни” не пустили в Україну колишню солістку російської рок-групи “Ночные снайперы” Світлану Сурганову. Росіянці заборонили відвідувати нашу країну впродовж трьох років через подорож до анексованого Росією Криму.

“Під час оформлення пасажирів рейсу, що прибув з Мінська, була виявлена громадянка РФ Світлана Сурганова (“Сурганова и оркестр”). В ході бесіди з громадянкою встановлено, що у травні 2016 року вона дійсно відвідувала ТОТ АР Крим авіарейсом з Петербурга до Сімферополя та за 2 дні повернулася до Росії. До України Світлана прилетіла з приватною метою, але законодавство про тимчасово окуповані території не передбачає виключень. Принаймні, до моменту звільнення Криму”, – повідомив у Фейсбуку помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

Прикордонники повідомляють, що впродовж 2017-2018 років не пропустили через кордон та заборонили в’їзд до України вже 117 артистам і іншим публічним діячам з РФ, які незаконно відвідували тимчасово окупований Росією Крим.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 8 =