Помер Олег Табаков

У Москві на 83-му році життя помер актор і режисер, народний артист СРСР Олег Табаков. 

Наприкінці листопада 2017 року Табаков, який був художнім керівником МХАТ імені Чехова і «Табакерки», потрапив до реанімації Першої міської лікарні Москви імені Пирогова. Вистави за участю актора були скасовані. Повідомлялося, що причиною госпіталізації актора є тяжка форма пневмонії.

У фільмографії Олега Табакова понад 150 ролей, зіграних із середини 50-х, коли він, студент Школи-студії МХАТ, вперше потрапив у кіно.

Глядачі пам’ятають його Шелленберга у «Сімнадцяти миттєвостях весни», короля Людовика XIII у «Д’Артаньяні і трьох мушкетерах», власника салуну в «Людині з бульвару Капуцинів», Суходрищева в «Ширлі-мирлі», міс Ендрю в «Мері Поппінс, до побачення!». А в серії мультфільмів про Простоквашино Олег Табаков озвучував кота Матроскіна.

Водночас головним для Табакова завжди залишався театр. Він був одним із засновників «Современника», служив в ньому майже 20 років, потім грав у Олега Єфремова у МХАТ імені Чехова; створив свій власний театр-студію «Табакерка». Пізніше став художнім керівником одразу двох театрів – МХАТу і «Табакерки».

Фото “РІА «Новини”

Від редакції. Нагадаємо читачам, що цей чоловік 11 березня 2014 року підписав листа на підтримку політики Путіна щодо російської військової інтервенції в Україну. Йому було цілком справедливо і закономірно заборонено в’їзд до України.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 4 =