На арену київського цирку приїхав “Супермен”

Саме таку назву – «Supermen на арені» має нова програма цирку, прем’єра якої відбудеться уже цими вихідними днями.

Новий цирковий сезон обіцяє бути захоплюючим. На манежі буде багато екстремальних трюків, а також номери силачів-суперменів, велетнів-трансформерів і жінок-кішок, що літатимуть під куполом.

Вперше тут буде показано трюк – стійку в повітрі голова на голові. Артисти виконують його без страховки. Варто нагадати, що за цей номер вони отримали третю премію на конкурсі «Золотий трюк Кобзова». Колумбійські артисти здивують своїми номерами на підвісному канаті, по якому вони будуть не тільки ходити, але й стрибати через голови один одного, а також кататися на велосипедах, скакати через скакалку. Володарі золотої медалі міжнародного конкурсу в Празі покажуть номер «Стрибки на балонах». Такого ще не робили артисти жодного цирку.

Також веселити публіку буде італійський циркач, який спритно жонглює капелюхами. Але крім нього будуть і екстремальні жонглери. Вони покажуть свій номер на конях, а перекидатися будуть 18 булавами одночасно. Родзинкою цього номера є жонглювання палаючими булавами. Для любителів швидкостей – номер «Мототріатлон», в якому німецький байкер зробить акробатичні трюки на мотоциклі.

Номер, від якого зупиниться дух, покажуть мексиканські артисти на «колесі смерті» під куполом на висоті 10 метрів.

Фото Олексія ІВАНОВА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 11 =