Миколу Ткача нагородили медаллю «Івана Мазепи»

З нагоди 75-річчя з дня народження і за визначну творчу та наукову діяльність відомого українського письменника Миколу Ткача нагороджено міжнародною патріотичною медаллю «Івана Мазепи». Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написав Сергій Дзюба, письменник, президент Міжнародної літературно-мистецької академії України.

Микола Ткач – український поет і етнолог, кандидат історичних наук, професор Київського університету культури і мистецтв, член Національної спілки письменників України, лауреат багатьох міжнародних, всеукраїнських премій, зокрема Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша.

Цю медаль Міжнародна літературно-мистецька академія України заснувала минулого року для відзначення письменників, митців, науковців, перекладачів, журналістів, громадських діячів, меценатів з України та зарубіжжя за визначну патріотичну діяльність, спрямовану на підтримку незалежності нашої держави, активну пропаганду української культури, літератури, мистецтва, книговидання тощо.

Серед нагороджених патріотичною медаллю – відомі українські письменники Юрій Мушкетик, Валерій Шевчук, Леонід Горлач, Рауль Чілачава, Володимир Шовкошитний, Станіслав Бондаренко, Іван Корсак, Олександр Деко, Анна Багряна, літературознавець Євген Баран, письменники та перекладачі Войцех Пестка з Польщі та Димитр Христов із Болгарії.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + twenty =