Ukrainian Fashon Week FW 2018/2019. 3 лютого у Києві стартував тиждень моди

Цієї суботи, 3 лютого, стартував тиждень української моди, на якому дизайнери покажуть колекції прет-а-порте сезону осінь-зима 2018/2019. Відкриття відбулося в  Мистецькому арсеналі.

У UFW беруть участь 55 українських дизайнерів.

Український Fashion Week традиційно відкрила дизайнер Лілія Пустовіт – молода і перспективна дизайнерка, що стрімко завойовує позиції у світі української моди. Вона презентувала гостям колекцію, яка є нетиповою для неї самої. Ключовими акцентами стали люмінісцентні відтінки, блискучі фактури та сміливі образи, завдяки яким поринаєш у зухвалі 90-ті.

У перший день UFW показали свої колекції Олена Буреніна, Олена Голець, Ельвіра Гасанова, Катерина Сільченко та Надя Дзяк.

Колекція Elena BURENINA – скандинавські мотиви та total red look.

Головною метою нової колекції GOLETS стали роздуми дизайнерки про простоту та природність рис, які визначають людину XXI століття. Образи спрямовані на те, щоб люди помічали, не  що вдягає людина, а хто це вдягає.

У рамках UkrainianFashionWeek-2018 вручать щорічну національну премію BestFashionAwords, засновану в 2010 році.

Колекція GASANOVA – провокаційні образи та зірка показу Слава із гурту “неАнгелів”. У нову колекцію увійшли асиметричні сукні, костюми, комбінезони, костюми із шлтучного хутра, довгі жакети і тренчі.

Пройде міжнародний освітній проект – FashionDNA спільно з LondonFashionWeek, BritishFashionCouncilта LondonCollegeofFashion.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =