Нова колекція Chanel Métiers d’art Париж – Гамбург

Креативний директор модного будинку Chanel, Карл Лагерфельд, запросив прихильників бренду на презентацію нової колекції у Гамбурзі.

Чому саме у Гамбурзі? Тому що для модельєра це місто дуже важливе, він тут народився у 1933 році, провів все своє дитинство, а в 19 років переїхав до Парижа. Для самого шоу було обрано сучасну, найновішу будівлю міста – Ельбську філармонію, відкриту в січні 2017 року.

Elbphilharmonie було названо об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і новою культурною пам’яткою міста.

Elbphilharmonie у Гамбурзі

Але все ж таки головну роль у виборі місця показу зіграв дизайн будівлі Elbphilharmonie. «Я думаю, з точки зору дизайну, філармонія – одна з найцікавіших нових будівель Європи. А архітектори з Herzog & de Meuron Architekten, які спроектували будівлю, просто генії», – розповів Лагерфельд.

Під акомпанемент британського віолончеліста Олівера Коутса і місцевого оркестру головна зірка сезону Кайя Гербер, українська модель Юлія Ратнер і «довгожителька» індустрії Анна Еверс продефілювали у светрах, як у досвідчених морських вовків, кашкетах, традиційних твідових жакетах і сукнях з комірами-гюйс.

Головні убори для Chanel робить Maison Michel, з високотехнологічною обробкою тканини впоралися в Maison Lognon (компанія приєдналася до колекції Chanel Métiers d’art у 2013 році). За складну вишивку відповідають майстри паризької студії Maison Montex, саме вони розробляють ексклюзивні мотиви з тисячі блискіток, намистин, ниток, різнокольорових кристалів та інших прикрас.

Трикотаж для Chanel створюється на фабриці Barrie в маленькому шотландському містечку Хоїк з 2012 року. Однак головним джерелом натхнення для Лагерфельда в цьому сезоні є море, його горизонти, кораблі і порт Гамбурга, який став одним із найбільших у Європі.

Лагерфельд сфокусувався на модних тенденціях Гамбурга 1960-х років: ультракороткі сукні, приталений лаконічний силует і графічні принти – дизайнеру легко вдалося повторити ключові мотиви того часу і заодно поєднати їх зі стилем Chanel.

Фото Getty Images

Редакція

Редакція “Українського репортера”