Нова колекція Calvin Klein FW` 18/19: ковдри з фольги та попкорн для гостей

Добігає кінця тиждень моди у Нью-Йорку. Дизайнери продовжують дивувати образами та креативними шоу.

Так і в колекції Calvin Klein FW` 18/19 не обійшлося без цікавинок.

Енді Воргол

Нагадаємо, що Calvin Klein офіційно співпрацює з Фондом Енді Воргола. На показі в якості дизайну було відтворено ангари з весняно-літньої рекламної кампанії марки, на які як принт було нанесено роботу «Електричний стілець» (1964 рік). Вона ж з’явилася на деяких аксесуарах – наприклад, сумках і клатчах. Також Раф Сімонс, креативний директор бренду, використовував інсталяції ще одного художника – свого друга Стерлінга Рубі, з яким він час від часу робить спільні колекції.

Попкорн і фейкові новини

Разом із запрошенням на показ гості отримали по пакету попкорну, про що Сьюзі Менкес написала: «Отже, запрошення на шоу Calvin Klein виявилося пакетом попкорну. Не впевнена, що це хороші новини».

На пакет було нанесено напис More and More and More – виявилося, що це відсилання до однієї з головних проблем 2017 року, фейкових новин, які медіа генерують заради трафіку. Також попкорном було засипано подіум. Виглядало це як сніг.

Ковдри з фольги

Їх  роздають під час численних забігів і марафонів, щоб атлети зігрівалися. Але їх також видають і жертвам терактів, яких вдалося врятувати з-під завалів та із зон задимлення. Коментарів Рафа Сімонса щодо цього поки не надходило.

Джиперс Кріперс

А під музику з фільму жахів про чудовисько, що орудує на американських кукурудзяних полях, моделі виходили на подіум.

Не обійшлося на показі і без зоряних гостей. У перших рядах були помічені: Ніколь Кідман, Полунін Сергій, Карлі Клосс, Марго Роббі, Білл Скашгорд, Ранде Гербер та Сінді Кроуфорд.

Редакція

Редакція “Українського репортера”