“Мільйон” золотистих помаранчів. Як Катерина Бужинська відсвяткувала свій день народження (+фото)

У народної артистки України Катерини Бужинської сьогодні день народження. Перші привітання співачка отримала на сцені – під час нічного концерту в Рівненській області. Шанувальники на стадіоні хором привітали співачку, а популярний виконавець DZIDZIO зі сцени побажав їй всього найкращого в її день, – пише lemonade.


Відразу ж після концерту іменинниця вирушила до Греції і вже вранці її вітали чоловік з дітьми. А ще на артистку чекав сюрприз – один з шанувальників подарував Катерині… апельсинове дерево. Здивуванню артистки не було меж, адже подарунок був у її зріст, до того ж — усе деревце рясніло золотистими плодами.

Складність подарунка була не тільки в доставці дерева такого розміру, але і в тому, що в честь дня народження Катя Бужинська з сім’єю на кілька днів вирішила вирватися до моря до Греції. Очевидно, для шанувальника з України немає перешкод, щоб здивувати улюблену співачку.

Несподіваним і повним сюрпризів початком дня народження Катерина Бужинська поділилася в офіційному акаунті в Facebook:
“Свято продовжується!!!!Я ніколи не дивлюся у свій паспорт- тому мені завжди 25”, – написала співачка.


Серед несподіваних подарунків було і гумористичне відео, записане і змонтоване фан-клубом артистки.
Щаслива артистка в своє свято рано вранці навіть встигла зробити невелику фотосесію – і з апельсиновим деревом в тому числі.

Для такого важливого дня Катерина обрала сукню в трендовому жовтому кольорі, а свій образ доповнила сережками-пензликами і жовтою пов’язкою в тон.

За словами співачки, у Греції вона проведе лише декілька днів, а там — знов концерти в Україні.
Цей ранок мені запам’ятається надовго! Отримувати такі несподівані сюрпризи – завжди приємно! А ось діти мене теж порадували – старша дочка Олена співала одну з моїх пісень, а Дімочка і Катя танцювали. Такі подарунки – найцінніші, – визнає Катерина Бужинська.

А ось про подарунок від чоловіка артистка не стала розповідати, уточнивши, що це те, про що вона давно мріяла.

Нагадаємо, апельсинове дерево – це не перший пам’ятний сюрприз від шанувальників, який артистка отримала в день народження. Одного разу скульптор з Луцька Василь Рижук подарував співачці сертифікат на трильйон чорнобривців, які він виростив сам.

“Український репортер”
також приєднується до всіх побажань і щиро вітає невтомну і чарівну пані Катерину з Днем народження! Божих ласк й любові, на щастя, на здоров’я, на добробут та успіх в усьому Вам, пані Катерино і Вашій чудовій родині! Дай Боже якнайдовше Вам бути такою і зачаровувати, надихати нас усіх. Нових суперпопулярних пісень!

Фото із сторінки у Фейсбуку Катерини Бужинської

Інтерв’ю Катерини Бужинської “Українському репортеру“:

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 12 =