Лідер гурту “Тінь Сонця” Сергій Василюк вразив піснями вечірню столицю (+відео)

До Дня Героїв, 23 травня, у київському сквері імені Петра Болбочана (Лук’янівка) представники ВО “Свобода” організували культурно-мистецький захід. Були і виступи про політику, і про завдання націоналістів, і про те, як зробити Україну вільною від олігархів, московських пут, мафії.

З учасниками зібрання спілкувалися народний депутат України Юрій Левченко, депутат Київради Святослав Кутняк. Настрій піднімав популярний співак Сергій Василюк (гурт “Тінь Сонця”). Лунали добре знайомі “Лента за лентою”, “Меч Арея”, “Як тебе не любити, Києве мій”…

Сергій Василюк вразив піснями вечірню столицю

До Дня Героїв, 23 травня, у київському сквері імені Петра Болбочана (Лук'янівка) представники ВО "Свобода" організували культурно-мистецький захід. Були і виступи про політику, і про завдання націоналістів, і про те, як зробити Україною вільною від олігархів, московських пут, мафії. З учасниками зібрання тепло спілкувалися народний депутат України Юрій Левченко, депутат Київради Святослав Кутняк. Настрій піднімав популярний Сергій Василюк (гурт "Тінь Сонця"). Лунали добре знайомі "Лента за лентою", "Меч Арея", "Як тебе не любити, Києве мій"…Відео "Українського репортера"

Опубліковано Український репортер Четвер, 24 травня 2018 р.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 4 =