Кейт Міддлтон та принц Вільям повідомили ім`я сина

Вранці 23 квітня в госпіталі святої Марії Кейт Міддлтон народила хлопчика. Всю вагітність букмекери робили ставки не тільки на те, хто ж народиться у пари – хлопчик чи дівчинка, але і на можливе ім’я третьої дитини Вільяма і Кетрін.

Найпоширенішими чоловічими варіантами імені були Альберт і Артур, а жіночими – Аліса, Мері і Вікторія.

Незадовго до пологів Кетрін її чоловік також сказав, що якщо народиться хлопчик, то він буде наполягати на тому, щоб його назвали Джек, а якщо дівчинка – Джекі.

Сьогодні герцог і герцогиня оголосили повне ім’я ще одного спадкоємця королівського престолу. Хлопчика назвали Луї Артур Чарльз. АЙого повний титул – принц Луї Кембриджський.

Нагадаємо, що повне ім’я старшого сина принца Вільяма і Кейт Міддлтон звучить як Георг Олександр Луї. Перше з них він отримав на честь короля Георга VI – батька своєї прабабусі Єлизавети II. Олександр – це чоловіча версія другого імені королеви (Єлизавета Олександра Марія). Ім’я Луї йому дісталося від Луїса Маунтбеттена, дядька принца Філіпа. Свою дочку Кейт і Вільям назвали Шарлотта Єлизавета Діана. Ім’я Шарлотта дівчинці дали на честь її дідуся Чарльза (Шарлотта – жіночий варіант цього імені). Друге ім’я принцеса отримала на честь своєї прабабусі, а третє – в пам’ять про бабусю, принцесі Діані.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 1 =