Ісландка Свала, Мартіна Барта з Чехії та всі-всі хочуть підкорити Євробачення

Тривають відкриті репетиції півфіналістів Євробачення-2017.

На сцену Міжнародного виставкового центру столиці виходять все нові зарубіжні співаки — різні і водночас такі схожі своєю волею до перемоги.

Співачка Свала з Ісландії є автором багатьох хітів, пісні пише з раннього дитинства. Її перший альбом вийшов, коли дівчинці було лише 7 років. Проте дивного в цьому нічого немає, адже Свала Б`єргвінсдоуттир — донька відомого в країні музиканта і продюсера Б`оргвіна Халлдоурссона. З 16 років вона співала в групі Scope, а в 2006 році разом з чоловіком створили електронну групу Steed lord.

На Євробаченні-2017 Свала виступить з піснею “Paper”. Як зізнається співачка, цей хіт про хоробрих людей, які за будь-яких життєвих труднощів не відступають від задуманого, не плачуть і не впадають у відчай. Тож і стиль співачки — епатажно- мужній, відповідає обраній нею пісні.

Тоді як конкурсантка із Греції Демі виглядає досить жіночною в класичній вечірній сукні, бо ж співає вона про вічне і прекрасне почуття — кохання. “This is love” – так називається пісня, з якою Демі підкорятиме в Україні Євробачення. Написав її відомий у Греції композитор Димитріс Кондополус. Демі також з раннього дитинства займається музикою. Вперше сіла за рояль у п`ять років.

Професійну кар`єру співачки Демі розпочала в 2011 році. За цей час випустила декілька синглів, успішно співробітничала з багатьма грецькими артистами.

Співачка з Азербайджану Діана Гаджиєва взяла псевдонім Dihaj. Таку назву має і створена нею бакинська група, яка пише електронну музику. Музичні критики назвали манеру, в якій Dihaj виконує свої твори, – експериментальний рок-поп. Діана Гаджиєва виховувалася як співачка і музикант як на вітчизняній, так і на європейській музичній культурі, адже закінчила Інститут сучасної музики в Лондоні. Пісню “Skeletons”, з якою Dihaj вийде на суд прискіпливого журі, написали місцеві бакинські автори.

Співак Hovig, який представляє на Євробаченні Кіпр, вірменського походження. Його справжнєі м`я Овиг Демирджян. Hovig з 16 років почав виступати в різних клубах і згодом став популярним серед творчої спільноти Кіпру. Він уже двічі, у 2010 та 2015 роках, пробував потрапити на міжнародний конкурс-фестиваль Євробачення. Проте співаку пощастило лише з третього разу. Конкурсну пісню “Gravity” паписав для Hovig автор хіта “Euphori”, з яким співачка Лорін виграла Євробачення-2012.

А ось група з Молдови “Sunstroke Project” уже представляла цю країну на Євробаченні в 2010 році разом з Олею Тіра. Після виступу на конкурсі саксафоніст “Sunstroke Project” Сергій Степанов став справжньою сенсацією на You Tube. Стиль цієї групи являє собою мікс — звучання скрипки, саксофона і танцювальної музики. Талановите поєднання здавалося б непоєднуваного дозволяє групі успішно гастролювати по всьому світу і займати лідируючі позиції в радіо-чартах. На Євробаченні у Києві “Sunstroke Project” виконуватиме пісню “Hey Mamma”.

Мартіна Барта з Чехії — молода талановита співачка, нове відкриття на джазовій сцені. Вона потрапила на Євробачення в Україну, бо полонила чеське телебачення своїм сильним і приємним голосом, а також своєю енергією і музичною чуттєвістю. Співачка постійно виступає на джазових фестивалях з різними проектами, співробітничає з відомими музикантами. На Євробаченні в столиці України Мартіна Барта виконає пісню “My Turn”.

Алла ТОПЧІЙ

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Алла ТОПЧІЙ

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 14 =