Дивіться кінофільм про українських героїв усіх часів (+відео)

Невдовзі на екрани виходить «Посттравматична рапсодія» – українська епічна драма, яку зняв режисер Павло Когут. Це – екранізація однойменної п’єси Дмитра Корчинського, у центрі якої боєць добровольчого батальйону Сашко.

Стрічку було знято в рекордні терміни – за чотири дні. У ній зіграли як відомі професійні актори, зокрема Анатолій Гнатюк, Анатолій Пашинін, так і аматори, волонтери.

Нове кіно. Дивіться кінофільм про українських героїв усіх часів

Невдовзі на екрани виходить «Посттравматична рапсодія» – українська епічна драма, яку зняв режисер Павло Когут. Це – екранізація однойменної п’єси Дмитра Корчинського, у центрі якої боєць добровольчого батальйону Сашко. Він вижив в Іловайському «котлі», пробирається до своїх і дорогою зустрічає найнесподіваніших супутників і ворогів.Справжньою окрасою стрічки є її музикальна частина у виконанні уславленого Тараса Компаніченка. Пропонуємо вам фрагменти з презентації музичного альбому-саундтреку до кінострічки. Кожну пісню Тараса Компаніченка глядачі зустрічали дуже тепло, чути було: «Браво!».Відео: Євгеній Майоров.

Опубліковано Український репортер П'ятниця, 9 лютого 2018 р.

Головний герой – Сашко – вижив в Іловайському «котлі», пробирається до своїх і дорогою зустрічає найнесподіваніших супутників і ворогів. Серед них – і Всеволод, син Ізяслава, що «з роду князів турівських», і гетьман ханської України Петро (Петрик) Іваненко, і Батько Махно, і гітлерівський фельдмаршал Манштейн…

«То все була лише контузія? Видіння? Шкода, що не примарився хтось із майбуття, я б розпитав його – як вони там воюють з марсіанськими москалями», – розмірковує у фінальній сцені головний герой Сашко.

Дмитро Корчинський розповідає головному редактору “Українського репортера” Леоніду Фросевичу про те, яке мистецтво потрібне сьогодні нашій країні

Сам автор п’єси вважає, що «ця війна закінчиться нескоро». Але суспільство має усвідомити, що поруч з нами – великі герої і звитяжці, люди дивовижного чину. Ось митці й мають показувати подвиги наших звитяжців, силу духу великих, героїчних українців.

Мова про справжнє, високе мистецтво, яскравим представником якого є Тарас Компаніченко, знаменитий кобзар, лірник. У кінострічці його самобутньо-дивовижні пісні лунають крізь віки, передають дух епохи, показують певний зріз тієї чи іншої доби – воєнний, суспільно-політичний, духовний…

8 лютого у Києві відбулася презентація музичного альбому-саундтреку до кінострічки. Кожну пісню Тараса Компаніченка глядачі зустрічали дуже тепло, чути було: «Браво!».

Під час презентації виступили актори Назар Борушок (у головній ролі), Максим Зерко (роль Всеволода), Владислав Фуківський (у ролі гетьмана Петрика), які є випускниками Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Фото на головній: Тарас Компаніченко

Фото Євгенія МАЙОРОВА

 

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 1 =