“Два мінуси, два плюси”. Нова пісня Катерини Бужинської і Олега Верда має шанс стати шлягером

Народна артистка України Катерина Бужинська записала дует із співаком Олегом Вердом у спокусливому образі Катрін Денев. Пісня “Два мінуси, два плюси” – про вічне, про те що завжди зворушує і хвилює – про кохання. Навіть найсильніші почуття піддаються випробуванням. Бути разом непросто, а одному без одного взагалі неможливо, тому хтось із нас “плюс”, а хтось – “мінус”. Це і є вічне тяжіння і вічний конфлікт.

Але справжня любов завжди бореться і перемагає – це і доводять слухачам Олег і Катерина, трек яких максимально передає всі емоції закоханих пар. Пісня змушує вірити в краще, в силу кохання і відданості, а також піднімає настрій завдяки запальній музиці і потужній енергетиці виконавців.

Артистка розповіла, що її зацікавив тембр голосу Олега, а також дуже сподобалася запропонована ним пісня. І вона погодилася, не роздумуючи.

Нагадаємо, що це не перший дует артистки – в її творчості багато шлягерів, записаних з різними співаками. Це і “Королева натхнення” зі Стасом Михайловим, і “Сім’я” з Петром Чорним, і “Суха тополя” з Олегом Шаком, і “Ми варті один одного” з Денисом Баркановим, на яку було знято кліп.

У лютому співачка випустила кліп “Ти – один на мільйон”, який був знятий в Італії, дебютувавши на зйомках відео як режисер.

Також Бужинська виконала і два несподівані дуети – під час візиту до України президента Болгарії вона заспівала з ним народну болгарську пісню, а зі своїм чоловіком Дімітаром – пісню “Вічно кохати”.

І ось нова пісня “Два мінуси, два плюси”. Музичні експерти уже прогнозують, що поєднання у жіночості і пристрасті Бужинської та юнацької настирності Верда не залишать байдужими любителів поп-музики і пісня має всі шанси стати хітом цього літа.

Фото Олесі ІСКОВОЇ

Відеоінтерв’ю Катерини Бужинської “Українському репортеру”

ЮТУБhttps://www.youtube.com/watch?v=PaLdGzRL2X0

Фейсбук: https://www.facebook.com/ukrreporter/videos/926760327498543/

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 12 =