Британський дизайнер подав до суду на Сару Джесіку Паркер

Як повідомляє видання WWD, Сару Джесіку Паркер звинуватили в тому, що вона не дотримується домовленостей з брендом ювелірних виробів Kat Florence. Відомо, що Паркер відмовляється рекламувати лінію прикрас марки після того, як їй заплатили мільйони доларів.

Британський дизайнер однойменного бренду Кет Флоренс подала до суду на актрису по причині недостатньої підтримки їхньої спільної лінії ювелірних виробів з діамантами, запущеної в 2016 році.

Цього тижня в Нью-Йоркському федеральному суді Флоренс повідомила, що Паркер було виплачено 5 мільйонів доларів в розстрочку, а також запропоновано 10% прибутку від продажів ювелірних виробів, яка в підсумку склала близько 7,5 мільйонів доларів. Контракт закликав актрису публічно схвалити лінію за допомогою фотосесій, інтерв’ю та виступів.

Анонімне джерело стверджує, що насправді після підписаного Джесікою договору було додано ряд доповнень. У вимоги входили: реклама в Instagram від імені актриси, численні ексклюзивні інтерв’ю з журналами, а також вона має носити прикраси під час публічних виступів. Паркер відхилила зміни, які, ймовірно, призвели до позову.

Представники зірки серіалу “Секс у великому місті” поки відмовляються від коментарів.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 2 =