Бред Пітт усі свої гроші залишить дітям, Джолі не дістанеться ані цента

Голлівудський популярний актор Бред Пітт, якого Анджеліна Джолі звинуватила Бреда Пітта у несплаті аліментів, вирішив скласти заповіт і залишити всі свої мільйони дітям.

Як повідомляє видання Radar Online, зірка передасть своїм дітям 250 мільйонів доларів – практично все, чим він володіє. Ці гроші він збирається поділити порівну між своїми дітьми – Паксом, Меддоксом, Шайло, Захарою, Ноксом і Вів’єн. Доступ до фонду діти отримають після його смерті, – повідомляє ТСН.

Для цього він заручився підтримкою юристів, щоб заснувати трастовий фонд для всіх шістьох дітей, щоб його кошти не дісталися екс-дружині.

“Бред збирається надійно захистити ті гроші, які у нього залишаться після розлучення – після того, як він віддасть Анджеліні її частку майна та коштів на утримання дітей, він хоче, щоб все, що у нього залишиться, ніколи не дісталося Джолі”, – пояснив рішення Бреда інсайдер.

Річ у тім, що після розставання з дружиною Бред зав’язав з поганими звичками, відвідує психолога, займається спортом і намагається вести здоровий спосіб життя.

“Під час розлучення Бред побачив, якою злісною може бути Анджеліна. Це змусило його не довіряти їй. Особливо в тому, що стосується грошей”, – розповіли виданню люди з близького оточення актора.

Цікаво, що доступ до фонду діти отримають тільки після його смерті. Кожен з шести спадкоємців отримає рівну частку.

“У Бреда в банках лежить купа грошей. Він хоче переконатися, що вони дістануться його дітям, а не їхній матері після того, як його не стане”, – додав інсайдер.

Нагадаємо, що останнім часом Бред Пітт і Анджеліна Джолі почали спілкуватися більш дружелюбно.

На цю тему читайте також:

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =