Анджеліна Джолі схудла до 45 кілограмів

13 серпня відбудеться суд, на якому буде визначено головного опікуна п’ятьох молодших дітей колишньої зіркової пари – Бреда Пітта та Анджеліни Джолі.

Актриса не має наміру поступатися знаменитому чоловікові, тому разом з адвокатами приділяє багато часу підготовці до слухань у справі про розлучення. Сьгодні Анджеліна бере участь у зйомках фільму “Чаклунка – 2”, водночас не забуваючи приділяти увагу дітям.

Але не має часу щоб займатися собою. На нервовому грунті Джолі дуже сильно схудла – при зрості в 169 см, вага актриси становить всього 45 кілограмів. Вона розмістила свою світлину в Іnstagram.

Її напарники по кіно були шоковані, побачивши змарнілу Анджеліну. Всі костюми на неї виявилися великими, а власний одяг жахливо виглядав на актрисі.

Нагадаємо, що Бред Пітт і Анджеліна Джолі розлучилися в 2016 році. Ініціатором стала Джолі, посилаючись на розбіжності зі своїм чоловіком. Пізніше Пітт розповів, що мав проблеми з алкогольною залежністю, але зміг це перебороти, проте у Джолі закінчилося терпіння.

На цю тему також читайте:

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 4 =