Анатолій Гнатюк влаштував свято для київської публіки

Укотре переконалися, що Анатолій Гнатюк – “людина-свято”. Ось і книжка-фотоальбом про нього має таку ж назву… Але у ній, звісно, усього не прочитаєш і не побачиш на світлинах. Навіть під час кількагодинного журналістського інтерв’ю не завбачиш в душі актора усі тії дивні та незбагненні струни, що створюють якесь неймовірне свято для людей. Анатолія Гнатюка, народного артиста України, треба бачити на сцені!

8 березня улюбленець публіки запросив киян, гостей столиці на свій театралізований концерт “Червону троянду дарую тобі…”. Мотиви — одвічні: кохання, любов до рідної землі, пошанування батьків, чесність, щирість почуттів… Але це було вельми душевно і щиро; ніби співала душа нашого народу, в історії якого переплелися і любов, і журба. Глядацька зала була того вечора на одній музичній хвилі з артистом.

А Гнатюк викладався, як мовиться, на повну. Були й монологи з вистав, і жарти, і кумедні театральні історії… Глядачі були у захваті від танцювальної ритміки Гнатюка, пластики танцювальних рухів. Блискучий майстер сцени! Разом з Академічним ансамблем пісні і танцю Державної прикордонної служби України Анатолій Гнатюк сотворив приємне диво на сцені.

А у такій “розмові” з публікою якраз і проявляються патріотизм, українськість. Це ж той самий Анатолій Гнатюк, який на запитання “Українського репортера” про те, на що потратив би мільйон, якби виграв раптом, відповів: “Половину коштів віддав би для воїнів АТО, а також дитячим будинкам”.

Це ж той самий Гнатюк, який говорив: “Раніше політики просто зраджували народ, а зараз — це зрада на крові”.

Це ж той самий актор, який упевнений: “Вірю, що до влади прийдуть люди, які не будуть красти…”

І як не сказати про те, що того вечора глядачі ще довго не відпускали Гнатюка зі сцени, навіть після того, як Анатолій сам запропонував ще раз заспівати (гуртом) “Ой, смереко…”.

“Слава Україні!” із вуст актора відгукнулося сотнями вигуків: “Героям Слава!”

Світлана КОВАЛЬОВА

Леонід ФРОСЕВИЧ

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 2 =