Анастасія Приходько готує меню під Рік Півня

Напередодні Нового року “Український репортер” зустрівся з відомою співачкою Анастасією ПРИХОДЬКО

– У мене різні думки щодо 2017 року, – розповідає Анастасія. – Він, думаю, буде надто складним: в історичному плані, політичному, геополітичному… Я, звичайно, не буду тішитися тим, що в Росії закінчаться ресурси, але якщо зібрати докупи усі чинники – вибори у європейських країнах, інавгурація Трампа, вибори в Росії у 2018-му — то, мабуть, “проявиться” якийсь малюнок.

Розумію, що ми повинні йти у наступ (як це не боляче казати). Ми не можемо просто так віддавати своїх синів, чоловіків, братів туди, на війну… Вони стоять на бойових позиціях, тримають їх… і нічого не можуть зробити. А ми тільки й чуємо із фронтових зведень: є “двохсоті”, “трьохсоті”… Чому так? Наші воїни бачать, як ворог направляє на передову нові артилерійські установки, сучасну зброю. А що ми? Ну, так не воюють.

Іноді розмірковую: поставимо себе на місце того чи іншого політика й подумаємо… Йдемо в наступ? Лунає аргумент: мовляв, в такому разі Росія усією своєю військовою армадою “зайде” в Україну. Стривайте, чому ми повинні бути в такому жахливому підвішеному стані як Придністров’я? Ні, такий статус — не для України! Ми — велика держава, одна із найбільших у Європі.

Ніякого українського “придністров’я”! Без жодного пострілу Крим віддали. Як це так? Не розумію такого, навіть якщо міняюся з політиками “місцями”. Та й гадки не маю, що вони мали на думці, коли мова йшла про долю держави. Зробити нас буферною зоною? Дуже нерозумно. Такі родючі землі робити буфером? Навіщо, навіщо?

Ми ж годуємо пів Європи! Невже цього не розуміють політики? Одні питання. А хочеться і відповідей. Вважаю, що 2017 рік буде складним і вирішальним.

– Як плануєте зустріти Новий рік, Різдво?

– Звичайно, буду зустрічати удома, з дітьми. Для мене це завжди було головним. Сім’я — на першому місці: чоловік, діти, рідні та близькі. Запрошували поїхати в Карпати, але ж синочок ще маленький. До мене приїжджає найкраща подруга — хрещена мати моїх дітей, тому в мене буде сімейне свято.

Є про що поговорити, поспілкуватися. Може, заїду ще до своєї мами, привітаю. Щодо святкових страв то цьогоріч хочеться бути принциповою в цьому плані — як написано, так і треба зробити.

Бо ж Рік вогняного півня! Прочитала цікаву статтю — якщо хочеш задобрити півня, то не можна, щоб на столі були курятина, яйця (тому олів’є, холодця не буде). А буде таке собі виключне меню, підлаштоване під Рік півня. Отож дотримуємося традицій, як правильно зустрічати Новий рік. Готуємо сімейне свято.

Розмову вів Леонід ФРОСЕВИЧ

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *