Xerox відмовився від злиття з Fujifilm

Американська компанія Xerox відмовилася від угоди щодо злиття з японською корпорацією Fujifilm. Сума угоди, про яку оголосили в січні, оцінювалася в $6,1 млрд. Керівництво Xerox відмовилося від неї після укладення угоди з інвесторами Карлом Айканом (Carl Icahn) і Дарвіном Дісоном (Darwin Deason).

Айкан і Дісон, які спільно володіють 13% Xerox, виступали проти злиття з Fujifilm і намагалися оскаржити її в судовому порядку.

У рамках угоди з інвесторами раду директорів залишать п’ятеро її членів, а Джефф Джейкобсон (Jeff Jacobson), за якого була укладена угода з Fujifilm, піде з посади головного виконавчого директора Xerox. Джейкобсон також залишить і раду директорів. Очолить компанію Кейт Козза (Keith Cozza).

Представники Fujifilm заявили, що оскаржуватимуть одностороннє рішення Xerox про розрив угоди і припустили, що в американської компанії немає законних підстав виходити з угоди. Fujifilm володіє 75% акцій спільної з Xerox компанії Fuji Xerox. Ринкова капіталізація Fujifilm оцінюється в $20 млрд, а Xerox – в $7,7 млрд.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − one =