Вже з червня – нові квитанції за комунальні послуги. Що в них побачимо? (+відео)

Кияни в червні отримають рахунки за опалення і гарячу воду від «Київтеплоенерго», однак борги перед «Київенерго» залишаються актуальними для сплати, повідомляє КМДА.

Від 1 травня виконавцем послуги централізованого опалення і постачання гарячої води є комунальне підприємство «Київтеплоенерго». Тож уже в червні кияни отримають єдину квитанцію, яка складається із чотирьох основних блоків:

  • КП «Керуюча компанія … району» – нарахування за утримання будинків і прибудинкових територій, інші послуги;
  • ПрАТ «АК «Київводоканал» – нарахування за постачання холодної води та водовідведення, централізоване відведення гарячої води;
  • КП «Київтеплоенерго» – нарахування за постачання гарячої води та опалення (під час опалювального сезону);
  • ПАТ «Київенерго» – відображення заборгованості (у разі її наявності) за послуги централізованого опалення та постачання гарячої води, спожиті до 1 травня 2018 року.

Як розповів в. о. генерального директора концерну «Центр комунального сервісу» (ЦКС) Андрій Щербина, єдиний рахунок-повідомлення, що міститиме нарахування за всі види послуг, заощадить час при оплаті та звільнить громадян від очікування окремих рахунків від виконавців послуг.

«Ви можете сплатити за спожиті послуги як разом, так і окремо. Повну інформацію про нарахування споживачі можуть отримати в центрах комунального сервісу. Також кияни можуть дістати роз’яснення щодо нарахувань за попередні періоди, коли виконавцем послуг було «Київенерго», та здійснити перерахунок, якщо має місце некоректне нарахування», – пояснив Андрій Щербина.

Керівник ЦКС також наголосив: споживачам не треба укладати нові договори з КП «Київтеплоенерго». Адже підприємство застосувало практику публічного договору, що використовується, зокрема, у випадках, коли є потреба укласти угоду з великою кількістю споживачів.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − six =