Володимир Кістіон: “За I півріччя виконано більше 50% плану ремонту доріг”

Найкраще справляються Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська та Хмельницька області. “У цих регіонах виконання робіт перевищує в середньому 80%”, – відзначив Володимир Кістіон.

На жаль, за словами віце-прем’єра, серйозно відстають Житомирщина, Миколаївщина, Рівненщина. А найгірша ситуація в Чернівецькій та Сумській областях. Там не те що роботи не розпочалися – відсутня навіть проектна документація, передає урядовий портал.

Володимир Кістіон нагадав, що на ремонт доріг на 2108 р. уряд виділив рекордні за останні три роки 45,7 мільярдів гривень.

“Уряд відповідально виконав свої зобов’язання – кошти на ремонт українських доріг є, особливо на місцях. Проте регіони використовують ресурси доволі неефективно. При обсягах фінансування 5 млрд. грн. (кошти Дорожнього фонду для ремонту доріг місцевого значення) на казначейських рахунках лежать незадіяними 3,2 млрд. грн. Не використовуються і 2,9 млрд. грн. від митного експерименту, які могли б працювати на користь економіки”, – констатував Володимир Кістіон.

Фото “Українського репортера”

На цю тему читайте також:

Українські дороги визнано одними із найгірших у світі

Об’їзна дорога навколо Борисполя перетворилася на жахіття

На Київщині “Авто Євро Сила” показала кладовище вбитих коліс

На околиці Борисполя відшукали жахливу дорогу, якою не їздить начальство

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + 12 =