В уряді розповіли, що буде з цінами на газ і субсидіями в новому опалювальному сезоні (+відео)

Ціна на газ в опалювальному сезоні 2017-2018 років підвищуватися не буде, а судсидії перепризначать автоматично. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в ефірі “5 каналу”.

“На сьогодні є чітке рішення про те, що ціна на газ в цьому опалювальному сезоні підвищуватися не буде. І в державному бюджеті України на 2018 рік закладено ціну на газ на рівні 2017 року”, – заявив Розенко і запевнив, що на сьогодні немає жодних підстав для подорожчання житлово-комунальних послуг.

“Найбільш важким етапом восени завжди було зростання ціни на газ, але ціна на газ не підвищуватиметься, а отже немає жодних підстав для підвищення вартості житлово-комунальних послуг, і немає жодних підстав говорити про розкручування інфляції в осінньо-зимовий період”, – сказав чиновник.

Водночас для 7,5 мільйона родин, які отримували субсидію в минулому опалювальному сезоні, її перепризначать автоматично: “Жодних революційних змін у системі нарахування і призначення субсидій не буде. Ідуть зміни, які лише покращують систему субсидій і роблять її ще простішою для людей. Саме головне, що тим людям, які вже є в системі субсидій, а це 7,5 млн родин, перепризначення субсидій відбудеться автоматично.

Нікому з тих, хто вже отримував субсидію, не потрібно ніяких нових звернень чи нових документів. Управління соцзахисту все здійснить самостійно в автоматичному режимі”, – пообіцяв віце-прем’єр.

За його словами, всі зміни у фінансовому становищі родини відстежуються органами влади в автоматичному режимі. Між Державною фіскальною службою та Пенсійним фондом також налагоджений обмін інформацією.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − six =