Українцям без профільної освіти не дозволили бути фермерами

Верховна Рада відхилила законопроект, який дозволяє вести фермерське господарство людям, які не мають аграрної освіти та відповідного досвіду роботи.

Аби направити на доопрацювання законопроект №2028а “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань правового статусу земель фермерського господарства” забракло 20 голосів народних депутатів.

Представляючи даний документ, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Заболотний зазначив, що його ухвалення сприяло б спрощенню фермерської діяльності.

“Законопроект пропонує надати право на створення фермерського господарства всім громадянам України незалежно від наявності у них відповідної освіти або досвіду роботи у сільському господарстві, надати можливість переоформлення прав оренди земельних ділянок, які були надані засновнику фермерського господарства, на юридичну особу, визначити правовий статус земельних ділянок земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва”, – сказав Заболотний.

Нагадаємо, з 2001 року в Україні діє мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. У жовтні 2016 року Верховна Рада продовжила його дію до 2018 року.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 6 =