Україна ввела санкції проти WebMoney

Російську електронну платіжну система WebMoney (ТОВ “ВМ Трансфер ЛТД2”) занесли до санкційного списку, затвердженого 2 травня РНБО. Санкціями передбачається блокування активів компанії, обмеження торгових операцій, виведення капіталів з України, замороження виконання економічних і фінансових зобов’язань, обмеження або призупинення ліцензій та інших дозволів, а також блокування провайдерами доступу до сайтів компанії.

Термін дії санкцій – три роки. Нагадаємо, що до санкційного списку потрапили 1 748 фізичних і 756 юридичних осіб, раніше було 1 228 фізичних і 468 юридичних осіб.

Нагадаємо, 17 жовтня 2016 року Україна заборонила діяльність російських платіжних систем, у тому числі “Золоту корону”, “Юністрім”, “Колібрі”, “Лідер”, Anelik, Blizko. Під заборону також потрапили російські системи електронних платежів “Яндекс.Деньги”, WebMoney і QIWI.

У відповідь Росія заборонила грошові перекази з Росії до України через іноземні платіжні системи.Тепер якщо інша держава забороняє російські платіжні системи, то переказ грошей з Росії до такої країни буде можливим лише в тому разі, якщо оператор платіжної системи прямо або опосередковано контролюється Росією. Таким чином, під заборону потрапляють перекази з допомогою міжнародних систем WesternUnion і MoneyGramm.

Ці правила поширюються лише на перекази без відкриття банківського рахунку. Тобто наші заробітчани можуть переказати рідним гроші лише з картки на картку або з рахунку на рахунок.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 5 =