Ще один суд визнав незаконною заборону Київради продавати алкоголь уночі

Окружний адміністративний суд столиці визнав незаконним обмеження  продажу в Києві спиртного вночі. Про це повідомив юрист Владислав Белоцький. Нагадаємо, раніше аналогічне рішення прийняв і Київський апеляційний господарський суд. Таким чином запроваджені Київською міськрадою обмеження на продаж алкоголю вночі вже два суди визнали незаконними.

Юристи прогнозують, що Київрада подаватиме нову апеляцію, яку черговий суд розгляне у вересні-жовтні. Найвірогідніше, буде прийнято рішення на користь нічного продажу алкоголю, і з жовтня заборону на продаж алкоголю в супермаркетах скасують остаточно.

10 квітня Господарський суд зобов’язав Київську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції і скасувати рішення від 22.09.2016 року “Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі міста Києва” з 23:00 до 10:00 години.

Суд встановив, що Київрада вчинила антиконкурентні дії, що полягають у встановленні не передбаченої законами заборони та обмеження самостійності підприємств щодо реалізації товарів. Київрада намагалася оскаржити це рішення у Київському апеляційному господарському суді, але їй було відмовлено.

Нагадаємо, Київрада 22 вересня 2016 року запровадила заборону на продаж у роздрібних мережах алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території столиці з 23:00 до 10:00. Водночас продаж спиртного у закладах харчування не забороняли.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + four =